زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

صادرات مبلمان از ترکیه ۴ برابر شد

حسین تاکلاجی، رئیس فدراسیون صنایع چوب ترکیه در افتتاحیه “نمایش مد مبلمان” که توسط یک مرکز خرید در کایسری برگزار شده بود، در گفتگو با خبرنگار آنادولو اعلام کرد که صادرات مبلمان از کشور در 6 سال گذشته چهار برابر شده است.

او گفت: 147 اتاق و حدود 100 هزار تاجر عضو فدراسیون هستند و آنها با صادرات به اقتصاد کشور کمک می کنند.

تاکلاجی در مورد مشکلات این بخش گفت: برای توسعه مبلمان به مراکز تحقیق و توسعه و طراحی نیاز دارند و تولیدکنندگان مبلمان با سبک خاص خود در صادرات جلوتر خواهند بود.

او با اشاره به اینکه 93 درصد مواد اولیه صنعت مبلمان از منابع کشور تامین می شود، تاکید کرد: این بخش 7 درصد واردات دارد، بايد از اين بخش حمايت لازم صورت گيرد.

تاکلاجی با بیان اینکه صنعت مبلمان در کایسری، آنکارا، بورسا و آدانا در حال توسعه است، در رابطه با داده های صادراتی این صنعت گفت: 2 میلیارد و 65 میلیون در سال 2018، 3 میلیارد در سال 2019، 5.5 میلیارد در سال 2020، 6.9 میلیارد در سال 2021، ما در سال 2022 نزدیک به 7.4 میلیارد دلار و در سال 2023 8 میلیارد دلار تولیدات صادر کردیم.

ترکیه کشوری مهمان پذیر است و بسیاری از اتباع کشورهای دیگر با عنایت به پیشرفت های اقتصادی ترکیه، پس از بازدید از این کشور و دیدن جذابیت های این کشور به فکر خرید ملک و اخذ اقامت می افتند و برای حصول نتیجه به دنبال شرکتی مطمئن هستند.

زرسان گلوبال بطور رایگان و با کمال میل خدمت رسانی می کند.

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)