وبینار چیست؟

وبینار (Webinar) از عبارت Web-based seminar گرفته شده و به کلاس، دوره، سمینار یا هر نوع رویداد آنلاین گفته می‌شود که در  محیط وب و با استفاده از اینترنت و نرم‌افزارهای خاص به صورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. کلاس آنلاین، سمینار آنلاین، دوره مجازی، کلاس مجازی و … نیز نام‌هایی هستند که به جای وبینار به کار می‌روند و همه ما کم و بیش با آنها آشنایی داریم.

به هنگام برگزاری وبینار، کاربران و مدرس یا برگزار کننده در زمانی مشخص آنلاین می‌شوند و با مراجعه به لینکی که در اختیار آنها گذاشته شده، در محیطی ویژه حضور پیدا می‌کنند؛ این محیط ویژه را می‌توان یک بستر یا پلتفرم آموزش دانست که ارتباط و آموزش را با امکانات مختلف، ممکن می‌سازد. مدرس در این پلتفرم از طریق صدا و تصویر، نمایش فایل ارائه، ترسیم اشکال بر روی وایت برد، نمایش ویدیوهای مختلف آموزشی و به اشتراک گذاری صفحه نمایش یا دسکتاپ خود، مطالب را به شرکت‌کنندگان منتقل می‌کند و افراد حاضر در وبینار نیز، در صورت نیاز به توضیح بیشتر یا مطرح کردن سوالات خود از امکان ارسال پیام‌های متنی، صدا و تصویر استفاده می‌کنند.

وبینارهای تخصصی نیازمندی‌های ضروری و عمومی برای خرید ملک یا مهاجرت به ترکیه

گروه زرسان گلوبال با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ و اطلاعات عمومی و جزئی هموطنان گرامی متقاضی خرید ملک یا مهاجرت به ترکیه، مفتخر است، برنامه خود را جهت برگزاری سمینارهایی با محوریت مشاوره درحوزه نیازمندیهای ضروری و عمومی برای خرید ملک یا مهاجرت به ترکیه  بصورت کاملا آنلاین (وبینار)و البته رایگان توسط کارشناسان خبره اعلام نماید. بزودی جدول زمانبدی، موضوع و نحوه ثبت نام هر وبینار از طریق لینک زیر اعلام میگردد.

لازم به ذکر است جهت حفظ سطح کیفی وبینار و امکان پاسخگویی به پرسشهای مطرح شده، تعداد شرکت کنندگان در هر نوبت محدود بوده و اولویت به ترتیب ثبت نام کنندگان است.

موضوعات اصلی که به صورت هفتگی در وبینارها مطرح خواهند شد عبارتند از:

به زودی جدول زمانی وبینارهای تخصصی جهت حضور متقاضیان محترم در این صفحه اعلام می شود.

علاقه مندان جهت شرکت در وبینار‌های تخصصی زرسان‌گلوبال از
طریق فرم زیر اقدام نمایند.

جستجوی پیشرفته