زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

مراکز خرید کودک در استانبول

در مراکز خرید استانبول فروشگاه‌های عرضه انواع لباس تنوع بالایی دارند. فروشگاه‌های لباس کودک نیز بخش قابل توجهی از مغازه‌های مراکز خرید استانبول را تشکیل می‌دهند. به هرکدام از مراکز خرید که بروید، معروف‌ترین برندهای لباس کودک را خواهید دید.

مراکز خرید کودک در استانبول

در مراکز خرید استانبول فروشگاه‌های عرضه انواع لباس تنوع بالایی دارند. فروشگاه‌های لباس کودک نیز بخش قابل توجهی از مغازه‌های مراکز خرید استانبول را تشکیل می‌دهند. به هرکدام از مراکز خرید که بروید، معروف‌ترین برندهای لباس کودک را خواهید دید. با وجود کیفیت خوب پوشاک ترکیه، در حال حاضر تولیدی‌های لباس کودک در داخل کشورمان ایران نیز رشد چشمگیری داشته‌اند و به همین دلیل بسیاری از گردشگران خرید لباس داخل ایران را ترجیح می‌دهند؛ در ضمن به یاد داشته باشید انواع پوشاک کودک در شهر استانبول قیمت‌های به مراتب بالاتری از نمونه‌های مشابه داخل ایران دارند. با این وجود اگر تمایل دارید در سفر به استانبول برای کودکان لباس بخرید ما در این قسمت به معرفی معروف‌ترین برندهای لباس کودک در استانبول می‌پردازیم.

فروشگاه آرمانی جونیور

برند آرمانی از معروف‌ترین کمپانی‌های جهان در زمینه تولید پوشاک است. این برند معتبر در شهر استانبول نیز شعبه دارد و اگر از طرفداران این نام تجاری هستید می‌توانید در مراکز خرید لوکس استانبول شعبه‌هایی از آن را پیدا کنید. فروشگاه آرمانی که بیشتر لباس‌های اسپرت و غیر رسمی را تولید می‌کند، در زمینه تولید لباس کودک نیز تجربه بالایی دارد.

فروشگاه عزیز ببه

عزیز ببه یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین برندهای لباس کودک در کشور ترکیه است که شعبه‌های مختلفی در استانبول دارد. این فروشگاه لباس‌های نوزادی نیز تولید می‌کند و پوشاک سنین مختلف از خردسالی تا نوجوانی را با تنوعی بالا در لباس‌های دخترانه و پسرانه ارائه می‌دهد. کیفیت بالای اجناس این فروشگاه سبب استقبال گردشگران از لباس های عزیز ببه شده است.

فروشگاه ال سی وایکیکی

مجموعه فروشگاه‌های ال سی وایکیکی از پرطرفدارترین مرکز خرید لباس در میان مسافران و ساکنان شهر استانبول هستند؛ البته این فروشگاه در شهرهای مختلف ترکیه نیز شعبه‌های زیادی دارد. در شعبه‌های مختلف این فروشگاه یک طبقه را به لباس‌های کودک اختصاص داده‌اند و تنوع طرح و رنگ پوشاک درآن بسیار بالا است. اجناس فروشگاه ال سی وایکیکی در مقایسه با سایر برندهای ترکیه قیمت‌های مناسب‌تری دارند و به همین دلیل استقبال گردشگران از این فروشگاه‌ها بیشتر است.

فروشگاه بیمن کیدز

فروشگاه بیمن کیدز یکی از با کیفیت‌ترین تولید کنندگان پوشاک و از پرطرفدارترین مراکز خرید کودک و نوجوان در استانبول است. این برند تا چندی پیش به‌صورت انحصاری لباس کودک تولید می‌کرد و به‌تازگی خط تولید لباس مردانه و زنانه را نیز راه‌اندازی کرده است. سبک طراحی اسپرت در لباس‌های این فروشگاه توجه نوجوانان را جلب می‌کند. اگر برای خرید لباس فرزندان خود به این فروشگاه بروید، دست خالی بر نخواهید گشت.

فروشگاه چیکو

برند چیکو یکی از معتبرترین تولید کنندگان لباس و سایر وسایل مورد نیاز نوزادان است و در سراسر جهان شعبه‌های مختلفی دارد. در شهر استانبول نیز فروشگاه‌های چیکو در مراکز تجاری شعبه‌هایی راه‌اندازی کرده‌اند که با استقبال زیاد مسافران روبه‌رو شده‌اند. برای خرید لباس نوزادی و سیسمونی این فروشگاه یکی از بهترین گزینه‌ها به شمار می‌رود. این برند بیش از ۱۰ سال قدمت دارد و در طول سال‌های فعالیت خود کیفیت محصولات را بالا نگه داشته است.

فروشگاه باربری کیدز

برند باربری کیدز از معروف‌ترین برندهای اروپایی در تولید لباس کودک است که برای نوزادان تا نوجوانان پوشاک تولید می‌کند. این برند یکی از گران قیمت‌ترین برندهای پوشاک کودک در سراسر جهان به شمار می‌رود و در تمام فصل‌های سال محصولات متنوعی در شعبه‌های خود ارائه می‌دهد. برند باربری کیدز در مراکز خرید لوکس و محله‌های گران استانبول شعبه دارد.

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)