زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

صنعت گردشگری ترکیه: 60 میلیون گردشگر و 60 میلیارد دلار درآمد در سال 2024

فیروز باغلی‌کایا، رئیس انجمن آژانس‌های مسافرتی ترکیه، خبر از افزایش چشمگیر رزرواسیون‌ها در این کشور داد و اعلام کرد که این انجمن با تمام توان در تلاش است تا به همراه آژانس‌های عضو، به هدف 60 میلیون گردشگر و 60 میلیارد دلار درآمد در سال 2024 دست یابد.

باغلی‌کایا در گفتگوی با خبرنگار آنادولو به مناسبت “هفته گردشگری”، بر نقش مهم این صنعت در ایجاد صلح و دوستی بین کشورها و مردم تاکید کرد. او با اشاره به آمار 1.5 میلیارد سفر بین‌المللی در سال، به تشدید رقابت در این حوزه استراتژیک که منجر به اشتغال‌زایی و افزایش ارزش افزوده می‌شود، پرداخت.

رئیس انجمن آژانس‌های مسافرتی ترکیه از اجرای طرحی با عنوان “قرن گردشگری” خبر داد. این طرح با هدف افزایش ورود گردشگران خارجی، گسترش فصل گردشگری به 12 ماه سال و توزیع آن در سراسر کشور، تدوین شده است.

باغلی‌کایا با تاکید بر تعهد این انجمن به همراه اعضای خود برای تحقق اهداف تعیین شده توسط رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان، گفت: “آژانس‌ها با درک وظایف و مسئولیت‌های خود، تمام تلاش خود را برای رسیدن به 60 میلیون گردشگر و 60 میلیارد دلار درآمد به کار خواهند گرفت.”

او ضمن اشاره به افزایش اهمیت گردشگری در راستای چشم‌انداز 100 میلیون بازدیدکننده‌ای ترکیه در آینده، پیش‌بینی کرد که اشتغال در این بخش که در حال حاضر 1.5 میلیون نفر در سراسر کشور را شامل می‌شود، با تحقق این اهداف حداقل دو برابر خواهد شد. باغلی‌کایا در پایان صحبت‌های خود، گردشگری را همچنان یکی از پیشروترین بخش‌های اقتصادی دانست که نقشی تعیین‌کننده در آینده کشور خواهد داشت.

با این حجم از توریست در ترکیه تقاضا برای خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه رو به افزایش است. در این میان شرکت زرسان گلوبال در استانبول آماده مشاوره  رایگان و خدمات رسانی رایگان می باشد. کارشناسان زرسان گلوبال بهترین مسیر را پیش پای شما میگذارد. لطفا تماس بگیرید.مشاوره تسهیلات و وام های بانکی در ترکیه برای خرید ملک، به مشتریان ما این امکان را می دهد تا برای خرید خانه در ترکیه راه مطمئن تأمین مالی را انتخاب کنند.

راههای ارتباطی با ما در پایین صفحه و در قسمت ارتباط با ما در اختیار شماست. شما می توانید با شماره تلفن های ترکیه و همچنین شماره تلفن ایران از طریق تماس مستقیم با ترکیه و یا تماس مستقیم با ایران یا واتساپ و اینیستاگرام با کارشناسان هولدینگ زرسان گلوبال تماس حاصل فرمایید.

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)