زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

صادرات ۸۲.۹ میلیارد دلاری ترکیه طی چهار ماهه اول سال

ارزش صادرات انواع کالا و خدمات ترکیه از اول ژانویه تا پایان آوریل با رشد 2.7 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به 82 میلیارد و 900 میلیون دلار بالغ شده است.

براساس آمار اتحادیه صادرکنندگان ترکیه، در چهار ماهه اول سال 2024 ارزش صادرات کشور به 82 میلیارد و 900 میلیارد دلار بالغ شد.

مصطفی گول‌تپه، رئیس اتحادیه صادرکنندگان ترکیه طی نشست مطبوعاتی درباره آمار تجارت خارجی ماه آوریل 2024 در استانبول به خبرنگاران گفت: در ماه آوریل 19 میلیارد و 300 میلیون دلار کالا به خارج از کشور صادر شده که نشان دهنده رشد 0.1 درصدی نسبت به ماه مشابه سال 2023 است.

او درباره آمار صادراتی مربوط به چهار ماهه اول سالجاری نیز تصریح کرد: ارزش صادرات انواع کالا و خدمات ترکیه از اول ژانویه تا پایان آوریل با رشد 2.7 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به 82 میلیارد و 900 میلیون دلار بالغ شده است.

با توجه به رشد اقتصادی ترکیه، مهاجرت به ترکیه رو به افزایش است. شرکت زرسان گلوبال برای این افراد تسهیلات ویژه دارد و بطور رایگان در راستای اخذ اقامت و خرید ملک در ترکیه خدمات رسانی می کند. سفر رایگان به ترکیه خواهید داشت و هتل رایگان در ترکیه داده می شوید و در تمامی لحظات تا انتها کنار شما خواهند بود.

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)