قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت زرسان گلوبال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه بروزرسانی در قوانین و مقررات سایت به طور رسمی در همین صفحه ارائه خواهد گردید.

تعریف مشتری یا کاربر

هر فرد حقیقی یا حقوقی که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام اقدام ایجاد پروفایل کاربری مینماید. همچنین طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

زرسان‌گلوبال

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین پشتیبانی پس از فروش خدمات ارایه شده در این سایت بر عهده گروه زرسان گلوبال است.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

گروه زرسان گلوبال به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
گروه زرسان گلوبال متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گروه زرسان گلوبال، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گروه زرسان گلوبال، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گروه زرسان گلوبال جزئی از دارای های معنوی ما محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گروه زرسان گلوبال است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

اشتراک‌گذاری اطلاعات

اشتراک گذاری مطالب سایت با ذکر منبع بلا مانع است. هدف ما اطلاع رسانی به هموطنان عزیز که قصد خرید ملک یا زندگی در ترکیه را دارند، است، لذا هر چه آگاهی شما بیشتر باشد، انتخاب بهتری خواهید داشت. توصیه ما به شما کار با حرفه ای ها است.