زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

زرسان‌گلوبال - مشاور تخصصی خرید ملک در بهترین شهر‌های ترکیه

ترکیه هزینه عبور کشتی‌ها از تنگه بسفر و داردانل را افزایش می‌دهد

از اول جولای ۲۰۲۴ ترکیه هزینه عبور کشتی ها از تنگه بسفر و داردانل را 14.7 درصد نسبت به نرخ قبلی افزایش می دهد – تا 5.07 دلار به ازای هر تن محموله.

کشتی هایی که بدون توقف از تنگه های ترکیه عبور می کنند برای سه مورد هزینه پرداخت می کنند: خدمات بازرسی بهداشتی، خدمات فانوس دریایی و خدمات نجات. محاسبه کارمزد بر اساس تناژ خالص کشتی‌ها است و واحد به قیمت اونس طلا نمایه می‌شود.

همانطور که مرکز GMK قبلا گزارش داده بود، در آوریل 2022، مقامات ترکیه پروژه ساخت کانال استانبول را تصویب کردند ، که باید به کاهش فشار بر تنگه بسفر کمک کند. مقامات محلی خاطرنشان کرده اند که بهره برداری از تنگه بسفر به دلیل رشد حمل و نقل محموله به طور فزاینده ای خطرناک می شود.

در طول پنج سال گذشته، به طور متوسط ​​42000 کشتی در سال از این تنگه عبور کرده اند. این مقدار حدود سه برابر بیشتر از کانال سوئز و چهار برابر بیشتر از کانال پاناما است.

روند پیشرفت ترکیه در زمینه های مختلف اقتصادی موجب شده است این کشور سرمایه گذاران بسیاری را به خود جلب کند. در این میان تقاضا برای خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه طرفداران خارجی بسیاری داشته است. این افراد اغلب به دنبال شرکت های معتبر هستند تا بتوانند با خیال راحت اهداف خود را در ترکیه دنبال کنند.

شرکت زرسان گلوبال با تجربه چندین ساله در خرید زمین های مشارکتی، طراحی و انجام پروژه های ساختمانی، مشارکت در ساخت، مشاوره برای خرید ملک در ترکیه و راهنمایی برای اخذ اقامت ترکیه آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. زرسان گلوبال با بیش از 450 شرکت معتبر و نامی ترکیه قرارداد و همکاری دارد. همین الان با ما تماس بگیرید. شماره های تماس در ایران و ترکیه و راههای ارتباطی دیگر در صفحه نخست همین پیج درج شده است. منتظر شما هستیم.

پیام بگذارید

مقایسه املاک

مقایسه کنید (0)